24 Ağustos 2013

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Yanlış Bilgi Verdi!

Turkcell 16.08.2013 tarihinde bu hat aracılığı ile aranarak hediye konuşma paketlerim olduğu bilgisi ile yanıltıldım. Konuşma öncesinden ücret kesilip kesilmeyeceğini sormama rağmen tarafıma bu konuda herhangi bir ücret kesilmeyeceği belirtilmiştir. Ben de daha önce bu şekilde yanıltıldığımı söyledim ama böyle bir durum olmadığını belirttiler. Böylece ikinci kez tuzağa düşürerek kendi cümleleri ile onaylatarak kendilerince haklı duruma geldiler. Bu olaydan sonra kredi kart hesabımdan 93 TL'yi kestiler. 23.08.2013 tarihinde arayıp sözleşmenin iptalini ve paramın iadesini istedim. Bir hafta içinde arayacaklar. Bu sözleşmenin iptalini ve paramın iadesini istiyorum.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali 01 Eylül 2013

    şikâyet sonucu firma sözleşmeden geri adım atarak ücreti iade etmiştir. 2012 kasımında üyelik iptalini istediğim halde gerçekleştirmemişti. Keşke o zaman da şikâyetvar.com'a yazsaydım belki onu da iptal ederdi diye düşünüyorum. Teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön