09 Mayıs 2013

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

Turkcell tarafından kullanmış olduğum 534 012 **** no'lu telefon numarasına 900 konbara puan kazandınız diye mesaj geldi. Aktifleştirmek için 0532 755 44 44 numarayı ücretsiz olarak aranması istendi. Aradık aktifleştirildi. Bir kaç dakika içinde geri arayarak iptal talep ettik.

Telefonda bir bayan ile iptal edildi diye görüşmemize rağmen bugün kredi kartı hesap özeti 89, 00 TL üyelik ücretin 3 taksit halinde kesileceğini gördüm. Ve ilk taksit olan 29. 68 TL ve 12 TL'nin kesildiğini gördüm. Mağduriyetimize sebep olan bu 89 tl ödemenin taksitlerinin iptal edilmesini ve karttan çekilen 29.68 tl ve 12 TL'nin iade edilmesini ve bu uygulamaya üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

Yunus 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön