07 Mayıs 2013

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

Turkcell tarafından telefonuma konbara puan kazandınız diye mesaj geldi. Bende güvendim ve gelen mesajda belirtilen numarayı aradım. Bana bir kampanyadan bahsettiler benim bahsedilenlerden anladığım. İhtiyaç duyduğumda Turkcell Speak hattını ücretsiz arayıp kredi kartımla istediğim kadar kontör yükleyebilmem için kredi kartı bilgilerim istendi, istenilen bilgiler arasında kredi kartımın güvenlik numarası da vardı.

Bir de baktım ki hesabım dan 89 TL. Çekilmiş bana hiç bir şekilde bu ödeyeceğim bedelden bahsedilmedi. Paramın iadesini ve üyeliğimin iptalini istiyorum lütfen.

Murat 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön