27 Eylül 2013

Turkcell Sözünde Durmuyor!

Sözünde ve sattığı ürünün (garanti süresinde 2 yıl da olsa) arkasında durmayan Turkcell paranız sizin olsun. Mahkeme kararını kabul etmeyen ilk sizleri görüyorum. Ticaret yasalarına malınızın arkasında durmamakla nasıl bir şirket olduğunuzu gösterdiniz. Ben sizden kampanyalı telefon alacakları kesinlikle vazgeçiriyorum. Bundan sonra böyle devam edecek.

Cengiz A. 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 07.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön