17 Kasım 2014

Turkcell Sözleşmeyi Kimlik Bilgisini Eksik Alıp Uğraştırıyor!

Turkcell iletişim merkezinden aranmam üzerine numaramı Turkcell'e taşıdım. 4 gün içinde evime sim kartımı ve sözleşmeyi getirip imzalattılar ve kimliğimin önlü arkalı fotokopisini çektiler. 5 kasımda aktif olan sim kartım için bugün arayıp kimlik bilgilerimin ve sözleşmemin eksik olduğunu söyleyip iletişim merkezine gitmezsem hattımın kapanacağını söylediler. Bana bunu söyleyen Turkcell evime gönderdiği kişiye imzaladığım sözleşmenin ve kimlik bilgilerimin nerede olduğunu neden sormuyor?

Ali 301 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizi 20.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön