25 Kasım 2014

Turkcell Sözleşmeye Aykırı Davranıyor.

Tarafınızla yapmış olduğum hizmet ve akıllı telefon ( Samsung galaxy note 2) alım sözleşmesinde 108.00 aylık fatura ödemem gerektiği bilgisi verilmişti. Ancak tarafınızdan bana her ay kesilen fatura tutarı maalesef sözleşmenizde bahsi geçen 108. TL hiç olmadı. Gelen fatura bedelleri 200.00 TL ve üstü olmuştur.

Müşteri temsilcilerinizle görüşmem akabinde bir yanlışlık olduğu söylenip her ay tarafıma kredi yüklenip fatura tutarımın düzeltileceği bildirildi. Maalesef 4 - 5 ay fatura tutarım tarafınızdan düzeltti. Ancak her ne hikmetse müteakip aylarda tekrar eskiye dönüş yaptınız ve tekrar tarafıma 200.00 TL ve üstü fatura göndermeye başladınız. Şikayetimin giderilmesini istiyorum.

Baykal 403 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön