Turkcell Sözleşmesi Biten Baz İstasyonunu Kaldırmıyor!

Ahmet K. |

Hatay/ İskenderun Sakarya mahallesinde apartmanımızın çatısında Turkcell'e ait baz istasyonu bulunuyor. Sözleşmesi 09/04/2014 (yani bir ay önce) bitmesine rağmen hala baz istasyonu kaldırılmadı. İskenderun'daki yetkili birimlerinize kaldırılması için uyarıda bulunmamıza rağmen duymazdan geliniyor. En kısa zamanda mülk sahipleri olarak genel müdürlüğünüze kaldırılması için ihtarname göndereceğiz. Akabinde baz istasyonunun kaldırılması ve yaşanan zararlar için kurumunuza dava açacağız. Tüzel kişiliğinizin ve itibarınızın korunması adına bu haksızlığın en kısa sürede giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  30 Mayıs
  22:12

  25 gündür ne telefon ne eposta kanalıyla bana ulaşılmadı sözleşme üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hala haksız şekilde baz istasyonları binamızın tepesinde duruyor.

 • Ahmet K.
  11 Mayıs
  02:19

  herhangi ir şekilde çözüme yönelik herhangi bir girişim olmadı.

 • 07 Mayıs
  15:09

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.