16 Eylül 2016

Turkcell Sözleşmem Bitmesine Rağmen Fatura Kesintisi...

Artık bıktık şu sektörlerin mileti sömürmesinden. Turkcell ile 24 aylık sözleşme yaptım karşılığında telefon aldım, her ay düzenli ödemelerimi yaptım, sözleşmem biteli 1 buçuk ay oldu. Ama hala fatura parası gelmeye devam ediyor. Üstelik sözleşme bittikten sonra telefonu kapattık, hiç konuşulmadı. Anlamadığım şu 24 aylık sözleşmeyi ben neden yaptım o zaman. Hala fatura parası ödeyeceksem. Tüketici heyetine başvursam sonuç alabilir miyim?

Ferhat 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 19.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön