27 Şubat 2013

Turkcell Sözleşmem 2 Yıllıkmış!

1-2-2012 Tarihinde Turkcell Gaziosmanpaşa Yıldırım Tel bayiine giderek 4 gb Vınn aldım. Bana 1 yıl sonunda cihazın benim olacağını 1. yıl sonunda iptal ettirebileceğimi söylediler. 1 yıl içinde iptal ettirirsem cihaz ücretini ve bazı bedeller ödemem gerektiğini söylediler. 1 yıl içinde vınn dan bir fayda sağlamadım çekim gücü ve iletişim randımanlı değil. Fakat yıl içinde belki 6 ay hiç kullanmadım sırf taahhütte bulundum diye 1 yıl ödedim.

1 yıl sonunda iptalini istedim bana sözleşmemin 2 yıl yapıldığını iptal ettirirsem 200 küsür ücret ödemem gerektiğini söylediler. Bayinin bana yanlış söylediğin sözleşmeniz 2 yıllık dediler. Ben vınnı bit pazarından alsaydım dikkat ederdim.

Sadik 39 Okunma

Cevaplar

  • Sadik27 Şubat 2013

    sizde kayıtlarım var fakat tın mıyorsunuz

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön