Turkcell Sözleşmeden Cayma Bedeli!

Samet T. |

Turkcell' den kullanmış olduğum vınn hattını geçtiğimiz günlerde kapattım. 1 yıl önceden kapattığım için tarafıma sözleşmeden cayma bedeli ödeyeceğim söylendi fakat gönderdikleri fatura bu yönde değil. Neden açık açık yazılmıyorda başka şeyler yazılıyor bu faturada. Faturanın aynen sözleşmeden cayma bedeli olarak gönderilmesini talep ediyorum. Benim Turkcell'e sözleşmeden cayma bedeli haricinde borcum yoktur. Aynı şekilde fatura kesilmediği müddetçe de o ücreti ödemeyeceğimi beyan ederim. Ayrıca bana söylenen rakam üzerinden fatura kesilmesi de talebimdir.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  11:19

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Mayıs
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.