Turkcell Sözleşme İptali Ücreti!

Bayram K. |

Turkcell ile çalışmaya başladığım zamanlar çok güzeldi.Kurumsal olarak çalışıyorum Gaziantep Şehitkamil Belediyesi bünyesinde; ilk olarak Turkcell'den çok memnundum ama kurum içerisinde bütün Turkcell hatlar çekmemeye başladı. Konuşmak için kurum dışına hatta balkonlara cam kenarlarına koşarız defalarca şikayet etmeme rağmen sorun ile ilgilenen olmadı.

Sürekli yakın yerlere anten kurulacağını belirttiler ve artık dayanılacak gibi olmadı ve " Turkcell çekmediği için sözleşmemizi feshettim " kurum dışında çok güzel ama kurum içerisinde çekmiyordu o yüzden vazgeçtim Turkcell'den. " sözleşme iptali için tarafıma yansıtılan ücretin iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram K.
  04 Kasım
  10:09

  memnun degilim

 • Bayram K.
  24 Temmuz
  03:43

  Hala inceleme mi yapılıyor ya benim faturam şuan faİzleniyordur bu yüzden ödemede yapamıyorum bi an önce şu konuya netlik verin lütfen

 • Bayram K.
  05 Temmuz
  09:25

  Hala cevap Alamadım

 • 26 Haziran
  08:12

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.