01 Eylül 2016

Turkcell Sözleşme İhlali!

Oluşturulan şikayet kayıtlarında haklı bulunmama rağmen, talep dışında yapılan tarife değişikliği yüzünden sözleşmem ihlal edilmiştir. Tekrar geçerli sözleşmeye geri dönüş yapılamayacağı ve kendi istekleri doğrultusunda hattıma tanımlanan tarife ile sözleşmemdeki tarifenin farkını faturamdan düşeceklerini belirterek sorunu çözmeye çalıştılar. Çoğu kurumsal müşterilerinin ödedikleri faturalarının yarısını tek başıma ödeyen bir müşteri olarak aylık 11 TL'lik farkı ödeyerek müşteri memnuniyeti sağlayacaklarını düşünüyorlar. Ayrıca talep ettiğim sözleşmeyi göndermemek için kargo süresinin 1 hafta - 10 gün sürebileceğini belirterek, caydırma politikası uyguluyorlar. Hukuki işlem başlatıldığında 11 TL ile kapatmak istediği mağduriyetinin bedelinin, daha ağır olduğunun farkındalar.

Mehmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.09.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön