28 Ekim 2015

Turkcell Sözde Müdür.

Eşim Turkcell hat kullandığı ve yurt dışında olduğu için bir konuda yardım almak için Ankara Anteres AVM'deki Turkcell'e gittim. Sorunu anlattığımda mağaza çalışanı U. Bey bekleyin bir bakalım dedi. Bu sırada sözde mağaza müdürü şu anda ismini hatırlayamadığım kişi geldi. Sorun ne dedi. U. bey izah edince tamam yapılmıyorsa yapılmıyor bırak uğraşma dedi. Bir mağaza çalışanı sorunu çözmek için çaba gösterirken mağaza müdürü sıfatındaki kişinin olaya bu kadar lakayt davranması, çözüm odaklı olmaması, müşteriyi doğru düzgün dinlememesi Turkcell profesyonelliğine hiç yakışmadı. Dilerim şirketiniz, müdürünüz kadar duyarsız ve sorumsuz değildir de sözde mağaza müdürüne gereken uyarıyı yapar.

Zübeyde 453 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 28.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön