Turkcell Söylenenin Üzerinde Ücret İstedi.

Cenk Ş. |

Turkcell' den 3 ay önce bir hat aldım. Tarifesini beğenmeyip başka bir operatöre taşımaya karar verdim. Turkcell bayisine gidip operatör değişikliği yapmam durumunda ne kadar bir ekstra ücret öderim diye sorum. Bayi arkadaşın verdiği "4 TL" faturanıza eklenecek cevabından sonra gidip hattımı taşıdım. Ama bugün gelen fatura ile gördüm ki ödemem gereken tutar "4 TL" değil "68 TL" imiş. Bir lira eksik olmakla beraber beni sokmuş olduğunuz pozisyon için teşekkür eder, bundan sonra ki oyunlarınız da yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Etiketler :

Personel Davranışı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  10:54

  Müşterimizi 27.06.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Haziran
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.