Turkcell Söylenenden Fazla Fatura Yolluyor!

Ahmet Ç. |

25. 09. 2013 tarihinde hattımı faturalıya geçirdim. Buna göre bana faturamın 32 lira olarak geleceği söylendi. Bir ay olmadan bana şu anki güncel fatura bilgimi gönderdiler ve 10. 10. 2013 faturamın bana 42 lira olduğunu mesaj olarak attılar.

Şimdi şikayetim şu, neden bana söylenenin dışında bir fatura geliyor ve neden bir ay dolmadan bana bir aylık fatura geliyor. Bunlar hepsi önceden konuştuğum şeyler, eğer bunlar olursa faturalıya geçmeyeceğimi bildirdiğim halde bana anı kurtarmak için olmayacak deyip daha sonradan her şey neden benim istemediğim şekilde gerçekleşiyor. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bana size ne söylendiyse bunu o şekilde düzelteceklerini söylediler. Buda olmadı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  10 Ekim
  10:48

  Sayın yetkili verdiginiz bilgi bir onceki bilgiyle uyusmamaktadır bana 06.10.2013 bilgi verildi ama 07.10.2013 tarihinden verilen bilgiden cok daha farklıydı

 • 10 Ekim
  10:39

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş