04 Mart 2014

Turkcell Söylediğinden Fazla Fatura Gönderiyor!

1 yıllık sözleşmemin bitimiyle beraber, Turkcell müşteri hizmetlerini aradım yeni bir sözleşme yapmak için.Konuşmayı gerçekleştirdiğim Müşteri Temsilcisi'ne paketler hakkında sorular sordum ve sonun da bana uygun bir paket almaya karar verdim.

Buna istinaden müşteri temsilcisinden 2 Gb sınırsız internet paketi ve 500 dk her yöne konuşma da karar kıldık fiyat hakkında da bilgi istedim toplam 62.5 TL civarında bir rakam olduğunu söyledi müşteri temsilcisi.

Müşteri temsilcisine özellikle sordum 62.5 TL değil mi evet dedi eğer dedim siz bu fiyatı onaylıyorsanız bende onaylıyorum neyse fiyatta da karar kıldık ve konuşmayı bitirdim. Bir sonra ki fatura tutarım 92.5 TL geldi.Şikayetçiyim.

Temel 72 Okunma

Cevaplar

 • Temel07 Mart 2014

  Sınıfta kaldınız

 • Temel06 Mart 2014

  Merhaba; Türkcell ilgili departmanından hâlâ telefonla bir geri dönüş yapılmamakta, 05.03.14 tarihin de müsait olmadığımı belirtmiştim. Saygılarımla

 • Temel05 Mart 2014

  Merhaba sayın ilgili; Mesai saatleri içerisin de telefon kullanamıyorum ulaşamama nedeniniz budur. Konu hakkın da geri dönüşünüzü beklemekteyim. Saygılarımla Iyi çalışmalar

 • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2014

  Müşterimizi 05.03.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön