20 Ekim 2016

Turkcell Sosyal Medyada Reklam Yanıltması!

Bu akşam saat 21:40 civarında Facebook adresinde gezinirken, elim bir reklama takıldı.Reklama tıklayınca beni quiz club sayfasına yönlendirdi ve o saniyede telefon faturama 20 TL'lık üyelik ödemesi geleceği mesajı aldım.Derhal müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmek istediğimi söyledim.İptal edip etmediklerini bilmiyorum... Beni rahatsız eden şey kendim bir eğitimci olmama rağmen böyle bir duruma düştüm, bilmeyen bir vatandaşı kandırmak çok daha kolay.Bu tür durumların önüne geçilmesini istiyorum.

Hesna 188 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön