22 Ağustos 2016

Turkcell Sorunun Çözülmemesi!

Geçen sene ekim ayından itibaren yaşadığımız şebeke sorununu defalarca kendilerine şikayet edip kayıt oluşturdum, bakıp incelenebilir. Standart atılan "inceleniyor" mesajının dışında hiçbir bilgilendirme yapan olmadı. 10 ay önce yaptığım şikayetlere Turkcell 19.08.16 tarihinde zahmet ederek mesaj atma ihtiyacı duymuş. Mesajda 10 ay önce oluşturduğum arıza kayıtlarını ayın 19'unda oluşturmuşum izlenimi verilmiş. Art arda gelen 2 mesaj ile 4 dakika ardından "belirtmiş olduğunuz şikayeti çözdük" babında attıkları mesaj ile kayıtlara "iş yaptık" olarak geçtiler. Sonuç; değişen hiçbir şey yok, telefonlarımız çekmiyor, şanslıysak sinyal alıyoruz. Bu konuyu çözecekleri de yok, neredeyse bir senedir buradaki insanları mağdur ettiler. Dağın başında değil, Bakırköy merkezde oturuyoruz. Çözdük diyen telefonunu alsın gelsin! Bu şikayetin altına "aradık, ulaşamadık" gibi lütfen komik şeyler yazmayın.

Ekim 144 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.08.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ekim 24 Ağustos 2016

  48 saatten fazla oldu, hala bilgi yok. Turkcell bu yalanı bir senedir atıyor. Yalnızca şunu yapacaklar, sorun budur, şundan kaynaklanıyor. "Çözeceğiz, çözemeyeceğiz" bu! Bir senedir yapamadıkları bu. Kayıtlarınıza problemleri çözdünüz diye geçiyorsunuz ama yaptığınız, en azından bize yansıyan hiçbir şey yok. Bizi mi kandırıyorsunuz, iş yaptık diye üstlerinizi mi kandırıyorsunuz, artık orasını bilemiyoruz.

 • Ekim 23 Ağustos 2016

  24 saatten fazla oldu, yine bilgi yok. Bir 10 ay daha bekler bunlar. Soralar kurumsal firma:)

 • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön