24 Eylül 2013

Turkcell Sorunumu Çözmedi!

1976736 ve 1999361 sayılı Turkcell'e müşteri hizmetlerine yönelik daha önce yazdığım şikayetim ile ilgili Turkcell tarafından 13.9.13 tarihinde ilgili şikayetim değerlendirilmek için tarafıma geri dönüş yapılmış olup, şikayet unsur durumunun değerlendirilmesi hususunda en geç 17.9.13 tarihinde tekrardan tarafıma olumlu, olumsuz geri dönüş yapılacağı sözü ile görüşme son verildi. Bugün 23.9.13 hatta 24'e girmek üzere olmamıza rağmen halen net bir cevap almış değilim. Mağduriyetim devam etmektedir.

İbrahim 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 02.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön