Turkcell Sorunumla İlgili 10 Gündür Hiçbir Gelişme Yok.

Yasin U. |

Hattımı V***'dan Turkcell'e taşıdım. 25 Mayıs'ta aktif hale geldi. O günden beri A** ve sabit hatlardan beni arayanlar V***'a kayıtlı böyle bir

numara bulunmamaktadır mesajı alıyorlar ve bana ulaşamıyorlar. Turkcell'e sorunu ilettim. 10 gündür bir sonuç alamadım. Hala beni arayanlar bana ulaşamıyor. Ayrıca konu ile ilgili hiçbir bilgilendirmede yapılmadı. Ben arayınca da sorunla ilgileniyoruz cevabından başka birşey diyen olmuyor. Turkcell'e bu ilgisizliğinden dolayı teşekkür ederim. Operatör değiştirdiğime pişman oldum. İyi ki taahhütlü bir tarifeye geçmemişim. Buna da şükür. Turkcell kalitesi deyip duranlar benden en iyi cevabı alacak artık.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  16:15

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Haziran
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.