Turkcell Sorunlu Telefon!

Serhat A. |

Turkcell'in Turkcell Maxi Plus adıyla çıkardığı telefonu yaklaşık altı aydır kullanıyorum ve şikayetçiyim. Aldığım ilk aydan bugüne ara ara hatalar veriyordu. Şebeke sorunu, ağ sorunu telefonda donma gibi nedenlerle telefonu sağlıklı kullanamıyordum ve bugün tamamen kullanılamaz halde geldi.

Bu kadar teknolojik özürlü bir telefon ürettikleri için şikayetçiyim. Firmanın servisine götürüldüğü zaman da on beş günlük süreler veriyorlar. En az benim böyle bir zamanım yok benim mağduriyetim nasıl telafi edilebilir?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  15:36

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş