20 Ağustos 2016

Turkcell Sorunlu İnternet Paketleri!

Geçen ay internet paketim bittiği için ek paket yapmıştım. Bu ay ise ihtiyacım olmadığından fatura dönemi başlamadan geçen ay yaptığım paketi iptal ettim ancak fatura dönemi başlayana kadar iptal işlemi onaylanmadı. Ama ne hikmetse fatura döneminin başladığı gece daha 1 saat geçtikten sonra ek paketin ücreti faturama yansıtıldıktan sonra paket iptal edildi.

Tolga 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 22.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön