27 Mart 2013

Turkcell Sorunlu Cihazı Değiştirmiyor!

17. 03. 2013 Tarihinde küçükçekmece cennet mahallesin de bulunan Turkcell tim merkezinden aldığım Nokia 500 model cep telefonum kullanmaya başladığım andan itibaren donma yapmaya ve tuşları çalışmamaya başladı. firma yetkililerine telefonu götürdüğümde komik bulduğum cümleyle "hafıza kartını çıkartıp kullanmalısınız sorun çözülür" başlarından savdılar.

Dedikleri gibi yaptım ama sonuç yine aynı. cihazı tekrar götürdüğüm de yetkili*** bey ise her getirileni değiştirirsek burası eski cihaz dolar seviyesinde cümle kurdu. Tüketici haklarına gitmeden önce son çağrı mı yapıyorum cihazımın yenisi ile değiştirilmesini istiyorum yada gerekli ne varsa.

İshak 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön