Turkcell Sorun Yetersiz Teknolojide mi Yoksa İşini Bilmeyen Personelde mi?

Adem Ç. |

11 yıllık Turkcell hazır kart müşterisiyim.Hattımı 2014 Ocak ayı itibariyle faturalı yaptım.Fakat kısa bir süre sonra evrak eksikliğinden dolayı hattımın 24.04.2014 tarihinde kapatılacağı bilgisi tarafıma iletildi.Ben de şahsen 21.04.2014 tarihinde evraklarımla Gaziantep Forum AVM'de bulunan Yener İletişim isimli TİM'e başvurdum ve bir sorun olmadığı söylendi.

Artık personelin vurdum duymazlığı mı TİM'lerdeki teknoloji eksikliğinden midir bilmem benim evraklar gerekli birime ulaşmamış ve hattım 24.04.2014 tarihinde aramalara kapatıldı. Bugün tarih 29.04.2014 ve ben bir bankacı olarak toplamda 6 gün, iş günü olarak ta 4 gündür mağdurum.Sanırım hatam Turkcell'i her mecrada övmem oldu.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  16:00

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adem Ç.
  29 Nisan
  11:59

  vermiş olduğunuz iletişim adres , telefon ve linklerden hepsiyle sorunumu bildirdim ancak aldığım cevap şu an olduğu gibi ''sorununuzla en kısa sürede ilgilenilecektir'' cümlesinden öteye gidemedi ne yazık ki