23 Mayıs 2016

Turkcell Sorumsuzluk "Tam Burada"!

21.05.2016 tarihinde Turkcell Tam Burada servisine abone olabilmek için yaklaşık 2 saat Turkcell web sitesi servisler bölümünde ve Tam Burada web sitesinde boğuştuktan sonra sistem "satın al" tıklandığında beni cihazlar sayfasına yönlendiriyor ancak ilgili sayfada "Tam Burada" ile ilgili herhangi en ufak bir cihaz veya servis bulunmuyor.

Bunun üzerine iki kere 532 müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeden sonra Turkcell web sitesinde hata olabileceği ve benim TİM'ler üzerinden servis aboneliğimi ve ilgili cihaz kontratımı yapabileceğimi ve müşteri hizmetleri üzerinden bu işlemin yapılamayacağı bilgisini edindim.

Bunun üzerine bu gün Yenibosna Starcity AVM TİM'e gittim ama arkadaşlar "Tam Burada" aboneliğini 532 çağrı merkezi üzerinden yapabileceğimi bildirdi. Bu bağlamda müşteriyle oyuncak gibi oynayan Turkcell'den doğru dürüst biri sorunumuzla ilgili bize yardımcı olabilir.

A.gokhan 103 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön