Turkcell Sonradan Ödeme Çıkması!

Uğur K. |

Ben Turkcell'den hiç memnun olmadığımdan dolayı Avea'ya geçiş yapmak istedim. Turkcell bayisine gidip son faturamı ödedikten sonra 'Avea'ya geçiş yapacağım bu son ödemem değil mi?' Diye sordum
oradaki yetkiliye bana verdiği cevap da bundan başka ödeyeceğiniz fatura bulunmamaktadır, artık Turkcell ile işiniz kalmıyor dendi.

Avea hattını kullanmaya başladım ilk ödememi de yaptım Turkcell bana mesaj gönderdi. Hattınıza ait ödenmesi gereken bir fatura bulunmaktadır diye. Bu nasıl oluyor anlamıyorum ben zaten ödememi yaptım bu da neymiş. İnsanları neden soymaya çalışıyorlar? Neden yanlış bilgi veriliyor! Bu faturayı ödemek istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  14:48

  Müşterimiz ile 07.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 10.03.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Nisan
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.