26 Nisan 2013

Turkcell Sms'lerinden Bıkkınlık Geldi!

Turkcell'in sürekli olarak gönderdiği çöp SMS mesajlarından bıkkınlık geldi. Turkcell kadar müşterilerine değer vermeyen, müşterilerinin hattını çöp sepeti gibi kullanan, vurdum duymaz bir şirket yoktur. Turkcell Genel Müdürü'nün böyle bir yönetimden dolayı utanması gerekir.

Ahmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Nisan 2013

    Bu yanıt, sadece ve sadece şikayetin değerlendirilmeye alındığına dair bir teyittir. Sorun giderilmeden şikayetimi çözümlenmiş olarak kabul etmiyorum. Müşterilerine değer vermedikleri için, Turkcell şirketinden ve yönetiminden, Genel Müdür Süreyya Ciliv'den, tiksiniyorum.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön