16 Eylül 2013

Turkcell SMS'leri MMS Olarak Fatura Etmiş!

8 Ağustos tarihinde telefonumdan toplu SMS olarak yolladığım Ramazan Bayramı tebrik mesajları MMS olarak fatura edilmiş. Yolladığım mesajın SMS olduğu konusunda en ufak bir şüphem dahi yok. Mesaj içeriğinde resim Multi medya vb bir ek yoktu. Klasik bilindik bayram mesajıydı .

Faturada detaylara baktığımda sadece 5 kişinin telefon numarası yerine mail adresini seçmişim bunun dışındaki tüm kullanıcılar tamamen GSM no seçili. Bu 5 kişi MMS olarak fatura edilse buna itiraz etmem fakat tamamının MMS olarak paketime ilave 33 lira olarak fatura edilmesine itiraz ediyorum. Daha kötüsü ücretli hizmet veren call center müşteri temsilcisi faturaya bakarak değerlendirme yapıp şikayeti ilerletmedi.

Şakir 37 Okunma

Cevaplar

  • Şakir 27 Eylül 2013

    Turkcell resmen bu durumu Telefonla ilgili bir hata gibi savunma ve geri adım atmama derdinde. Turkcell müşterilerini sorunu çözmek için değil iddia ettiği şeye sizi ikna etmek için ve buraya bir not düşebilmek için yani aramış olmak için arıyor. Hele teknolojiden, akıllı telefonlardan az anlıyorsanız hiç şansınız yok. Sizi ikna için bu telefonlardan anlamadığınızı ima ederek sizi ikna etme çabasına devam ediyorlar.Gerçi ben iyi anladığım ve her iddialarını delilleri ile çürüttüğüm halde ilerleme sağlayamadım. Turkcell'den para pul iadesi istediğim yok telefondan kaynaklı şeklindekii iddialarını bana ıspat etmelerini bekliyorum sadece.

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 22.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura ücretlendirilmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön