01 Şubat 2014

Turkcell SMS'leri Göndermiyor.

Fazla Sms kullanmıyorum fakat son 2 gündür , İnternet bankacığına giriş yaptığımda sms gelmemektedir. Fakat ben sorunun bankalar tarafından kaynaklandığını zannediyordum. Son olarak acil bir isim oldu ve sms gönderdiler isim hakkında fakat gene ulaşmadı ve sms ulaşmadığından dolayı maddi olarak çok büyük zararlarım oldu ve bu yüzden çokta rezil oldum.

Gece 3 civarında 70 sms aynı anda gönderen ve 3 gün öncesinin mesajlarının geldiğini gördüğümde çok sinir oldum ve müşteri temsilcisini aradım. Konuştuğumda müşteri temsilcisinin bana verdiği cevap daha önce bize neden bildirmediniz oldu, bu cevap üzerine daha çok sinirlendim sonuçta gelen mesaj ben nereden bileyim ben müneccim miyim?

Ali 357 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Şubat 2014

    Dün Müşteri temsilcisi ile konuştum zaten çok güzel cevaplar verdi.Sms gelmedini bize neden bildirmediniz gibi mi ? cevaplar veriliyor.Zaten ne değişeceek maddi ve manevi olarak zarar uğrayan kısım benim en fazla özür dileriz diyeceksiniz.Ben tek insanların firmanızın ne kadar vurdum duymaz olduğunu görsün diye yazıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizi 01.02.1014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön