26 Haziran 2013

Turkcell SMS Ücretlendirmesi!

600 SMS'lik paket kullanıyorum. Bayram ve kandillerde kolay olsun diye İnternette online işlemlerden toplu SMS atıyorum. Faturalarımı incelediğimde bu SMS'lerin pakete dahil edilmediğini ve ayrıca ücretlendirildiğini fark ettim.

Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bu SMS'lerin pakete dahil olmadığını ayrıca ücretlendirildiği bilgi verildi. Bence bu çok anlamsız. Ha telefondan ha internetten SMS SMS'tir. Ücretin değişmemesi ve pakete dahil olması gerekir.

Ayhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2013

    Müşterimizi 28.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön