Turkcell SMS Ücretlendirmesi!

Ayhan Y. |

600 SMS'lik paket kullanıyorum. Bayram ve kandillerde kolay olsun diye İnternette online işlemlerden toplu SMS atıyorum. Faturalarımı incelediğimde bu SMS'lerin pakete dahil edilmediğini ve ayrıca ücretlendirildiğini fark ettim.

Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bu SMS'lerin pakete dahil olmadığını ayrıca ücretlendirildiği bilgi verildi. Bence bu çok anlamsız. Ha telefondan ha internetten SMS SMS'tir. Ücretin değişmemesi ve pakete dahil olması gerekir.

Etiketler :

SMS Hizmeti SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  11:35

  Müşterimizi 28.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 27 Haziran
  11:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.