Turkcell SMS Paketimi İptal Etmiş!

Şerif Ş. |

Geçen sene kendim ve eşim için her yöne 600 dk 600 sms 29 tl tarifesini seçtim 1 sene geçti , Fakat son 2 ayda bana 57 ve 64 tl tutarlarında faturalar gelmeye başlayınca müşteri hizmetlerini aradım. Bana bilgi vermeden meğer sms paketimi kaldırmış sabit 600 dk 35 tl yapmışlar ve attığım sms'leri 57 kuruştan bana faturalandırmışlar.

Mağduriyetim giderilmez ise kendimle beraber başta eşim olmak kardeşlerim ve çevremdeki herkesi bu konuda bilgilendirip başka operatörlere yönlendireceğim. Büyük firmayım ben farklıyım diyen bir operatörün farkının insanları gizlice yanıltmak olduğunu hayretler içinde gördüm...

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  10:23

  Müşterimiz ile 18.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Şerif Ş.
  16 Aralık
  15:01

  şikayetimden sonra kimse bana dönmedi, ben ilk ararken benimle muhatap olan kişiyi değerlendiriyorum. Şikayetimi kimse dikkate alınmadı yada adam yerine konulmadım :)

 • 16 Aralık
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.