13 Aralık 2013

Turkcell SMS Paketimi İptal Etmiş!

Geçen sene kendim ve eşim için her yöne 600 dk 600 sms 29 tl tarifesini seçtim 1 sene geçti , Fakat son 2 ayda bana 57 ve 64 tl tutarlarında faturalar gelmeye başlayınca müşteri hizmetlerini aradım. Bana bilgi vermeden meğer sms paketimi kaldırmış sabit 600 dk 35 tl yapmışlar ve attığım sms'leri 57 kuruştan bana faturalandırmışlar.

Mağduriyetim giderilmez ise kendimle beraber başta eşim olmak kardeşlerim ve çevremdeki herkesi bu konuda bilgilendirip başka operatörlere yönlendireceğim. Büyük firmayım ben farklıyım diyen bir operatörün farkının insanları gizlice yanıltmak olduğunu hayretler içinde gördüm...

Şerif 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 18.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Şerif16 Aralık 2013

    şikayetimden sonra kimse bana dönmedi, ben ilk ararken benimle muhatap olan kişiyi değerlendiriyorum. Şikayetimi kimse dikkate alınmadı yada adam yerine konulmadım :)

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön