14 Mart 2015

Turkcell SMS İle Reklam Tacizi!

Turkcell hattıma SMS reklam bildirimi kapalı olmasına rağmen ve bu şikayetimi 3-4 senedir bildirmeme rağmen hala hattıma reklam gelmekte. Gelen reklamların bir hat numarası olmayıp, firmanın ismiyle gönderilmekte.

Reklam sahibi şirketler ile bugüne kadar hiçbir işlem yapmamış olmama rağmen Turkcell bana bu reklamları göndermekte hiç eksik olmuyor.

Bu şikayetim de ise yaramaz ise hakkımı hukuk yolu ile arayacağım.

Bora 1.922 Okunma

Cevaplar

 • Bora20 Mart 2015

  İlgilinin dikkatine Yukarıda bahsettiğim sorunların ardından ve sayısız müşteri temsilcisi ile konuşmamın sonucunda (3 senedir işe yaramaması cabası) bana denilen her şeyi yapmama rağmen. Benim iş ve özel telefon hattım ve ailemin cep telefonlarına gelen reklamların bir kısmını sizler ile paylaşmak istiyorum 3x Bet vole L. Ceasars rixosbet afad turuncu AVM 2x maç başlıyor (bitişik) işbankası bonus begonville 11899 diamond cratosslot ne kumar ne maç ile alakam olmasına rağmen ve Turkcell'in kumara teşvik reklam mesajlarına neredeyse 3 senedir uğraşmama rağmen ve yeni yasaya rağmen kısa mesaj tacizi devam etmektedir! Tüm bu uğraşımı yakın çevremin sağladığı avantajlar ile sosyal medyaya taşıyacak ve hakkımı bundan sonra hukuk yolu ile arayacağım ve zannediyorum ki bu konuda yalnız olmayacağım.

 • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bora16 Mart 2015

  Okuyuculara bilgilendirme: Hattıma halen reklam mesajları gelmektedir. Ancak bu kadar yüzsüz olunabilir. Bir üstteki Turkcell'in cevabı tamamıyla standart cevap niteliğinde olup hiçbir şekilde inandırıcı değildir.

 • Bora14 Mart 2015

  Kullanıcının sabrını sonuna kadar zorlayan bir kurumu kullanmak zorunda olduğumdan dolayı hiç memnun değilim. Yukarıda belirttiğim gibi 3 4 sene farazi bir rakam değil gerçektir. Bu süre zarfında operatörlerinizle 20 den fazla görüşme yapılmış olup hiçbir sonuç alınamamıştır. Her defasında hattımın reklam kısamesajlarına kapalı olduğu bilgisi verilmekte olup üstüne üstlük benden daha fazla para talep edip engelleme hizmeti satılmaya çalışılmaktadır ki her gelen reklam SMS i reklam gönderenin adı ile gelmekte olduğundan hiçbir şekilde engellenememekte. Bu standart cevabınız, kesintisiz reklam tacizi ve gönderdiğiniz şirket reklamları ile kullanıcılarınızı ne kadar bezdirdiğinizin haberiniz hiç yok.

 • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön