11 Ağustos 2015

Turkcell Siteden Kontör Yükleyememe Problemi.

İnternet sitenizden kredi kartı ile TL yüklemek istedim. Site sorunlu, Turkcell dünya markası ama sitesinde sorun var. Daha sonra telefon yolu ile yüklemek zorunda kaldık. Telefon yolu ile ücretsiz yüklemeye çalıştığımızda da sorun çıktı. Sonra 8025 çağrı merkezine aktarıldık. Buradan işlemimi gerçekleştirebildim.

Buraya kadar sorun yok ama buradan işlemi gerçekleştirdiğim içinde 3 TL ücret alındı. Elbette sorun 3 TL değildi. Koskoca Turkcell kendi faturalı abonesinden telefonla TL yüklemek isterseniz müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler paketinizden düşülecek dedi. Farklı bir operatör olsam neyse sizin hattınızı kullanıyorum. Turkcell'in sitesi sorunluysa bunun sorumlusu abone mi.

Cihan 56 Okunma

Cevaplar

  • Cihan31 Ağustos 2015

    Müşteri temsilcisi aradı ama herhangi bir çözüm sunamadılar. Mağduriyetlerin devam edeceğini düşünüyorum.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 14.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 Servisi ve Müşteri Hizmetleri Ücretlendirme Periyodu hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön