26 Ekim 2016

Turkcell Sistem Yalanı.

Fatura kesim tarihine 3-4 kala internet hakkım bittiği için, 10 TL'ye haftalık 1 GB paketi alıp kullanmaya başladım. Ancak fatura kesimi yapılıp, yeni döneme geçildiğinde gelen internet haklarının bitiş zamanı daha ileri olmasına rağmen kullanımlar bu paketten düşüyor. Haftalık paketimden süresi yaklaşmasına rağmen düşüm yapılmıyor. 10 TL'yi ver, sözde haftalık paket alıyoruz ama birkaç gün sonra pasif konuma geçiyor ve 1 GB hakkın yarısından fazlası duruyor kullanamıyorsun.

Müşteri hizmetleri ise klasik kaçış yolunu söylüyor: sistem izin vermiyormuş haftalık paketi öncelikli olarak kullanmaya. Güler misin ağlar mısın! Fatura ödenmedi diye 1 hafta sonra hattı kapatmakta bunlarda. Neyse ki az kaldı taahhüdün bitmesine.

Hüseyin 160 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizi 27.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön