06 Mayıs 2013

Turkcell Şişirilen Fatura ve Kasıtlı Gecikme!

Ya bu TURKCELL olarak benimle dalga geçtiğinizi filan mı sanıyorsunuz? Sadece 1 ay hattınızı kullandım hala yakamı kurtaramıyorum. Tek fatura kesilecek kadar hattınızı kullandım, ilk ay dolmadan onunla 45. 81 tutarında faturanız 10. 03. 2013'te kesilecek mesajı hattıma geldikten hemen sonra hattımı ön ödemeliye taşıdım ve fatura bir türlü gelmedi.

Tam 4 kez Turkcell Fatura bayilerinden sorgulatmama karşın faturanız yok dendi, şimdi ise 57, 57 TL fatura görüyorum. Siz kimi uyuttuğunuzu sanıyorsunuz derhal faturanın düzeltilmesini istiyorum! Yasal olarak da gereğini yapacağım. Müşteri memnuniyetiniz sıfır! Protesto ediyorum sizi ve internet aboneliğinizi de en yakın zamanda kapattıracağım.

Süleyman 25 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman 09 Mayıs 2013

  YA BİR KEZ ARANDIM AÇTIM DERSTEYİM SONRA ARAYIN DEDİM BU MU OLUYOR SİZDE MÜŞTERİYLE DİYALOG? İŞİNİZ VARSA ARAYAMAYIZ BİR DAHA ÖYLE Mİ? YA BU TURKCELL BENDE CİDDEN HAYAL KIRIKLIĞINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL YA... BİMER KANALIYLA DA YAPTIKLARINIZ İÇİN GEREKLİ ŞİKAYETLERİMİ İLETECEĞİM ZATEN YARIN...

 • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizi 09.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Süleyman 06 Mayıs 2013

  Ya ne biçim bir operatörmüş bu Turkcell ya. . . Hattı taşıdım kurtulamıyorum, adamların hattını bir ay kullanıp ayrıldım, faturaya 12 aylık telsiz kullanım ücreti yansıtıyorlar. . . Böyle şey olmaz ya. . . Müşteri temsilcisi arıyor, diyorum ki kullanmadığım hattın, kullanmadığım operatörüne neden telsiz vergisi ücreti ödeyeyim diyorum, inanılmaz lakayt bir şekilde aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar! Ama kimse bizi aldatamaz! Bu alenen müşteriyi kandırıp parasını çalmaktır, kullanmadığım bir hatta kullanmadığım Turkcell hattına telsiz ücreti filan ödemem! Acilen bu fatura düzeltilsin, yasal yollardan her türlü işlemi yapacağım. Turkcell nasıl bir kurum olduğunu gösterdi, protesto ediyorum!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön