Turkcell Şirket Hattımın Kapatılması!

İlyas I. |

Yetkilisi olduğum şirket hattım 2011 Şubat ayında tarafıma devredilmiştir.Devir sırasında tüm işlemler evraklar yapılmıştır şu zamana kadar herhangi bir evrak eksikliği tarafıma bildirilmemiştir.
Temsilcim B*** hanım 23 Eylül 2014 yaptığı yönlendirme ile bayiye gitmem durumunda sorunun çözüleceğini söylemiş ancak dediğini yaptığımda öğrendiğim bayiyi şikayet ettiğini ve beni yanlış yönlendirdiğini öğrendim. Konu ile ilgili olan Ö**** hanım 19 Eylül saat 15 08 de beni arayarak evraklarıma ulaşıldığını söylemiş ayrıca yine 21 Eylül 11 04 de beni arayarak evraklarıma ulaşıldığını söylemiş ancak yine de hattım kapatılmıştır. Turkcell in kurum içi organizasyon bozukluğunun bedelini ödemekteyim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  11:27

  Müşterimiz ile 30.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Eylül
  11:43

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.