24 Eylül 2014

Turkcell Şirket Hattımın Kapatılması!

Yetkilisi olduğum şirket hattım 2011 Şubat ayında tarafıma devredilmiştir.Devir sırasında tüm işlemler evraklar yapılmıştır şu zamana kadar herhangi bir evrak eksikliği tarafıma bildirilmemiştir.
Temsilcim B*** hanım 23 Eylül 2014 yaptığı yönlendirme ile bayiye gitmem durumunda sorunun çözüleceğini söylemiş ancak dediğini yaptığımda öğrendiğim bayiyi şikayet ettiğini ve beni yanlış yönlendirdiğini öğrendim. Konu ile ilgili olan Ö**** hanım 19 Eylül saat 15 08 de beni arayarak evraklarıma ulaşıldığını söylemiş ayrıca yine 21 Eylül 11 04 de beni arayarak evraklarıma ulaşıldığını söylemiş ancak yine de hattım kapatılmıştır. Turkcell in kurum içi organizasyon bozukluğunun bedelini ödemekteyim.

İlyas 487 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 30.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön