05 Şubat 2016

Turkcell Şirket Hattı Devri Öncesi Borcu Benden Almaya Çalışıyor...

13.Ocak ta işten ayrıldığım şirketin hattını üzerime devraldım ve alırken de kontörlü olmasını istedim. Turkcell'den beni arayarak 53 TL borcumun olduğunu söylediler. Call Center'ı aradığımda telefonun eski borcu ile devrolduğu söyleniyor. Eski sahibinin borcunu ben neden devralayım. Devir esnasında hiçbir Turkcell çalışanı bu konuda bana bilgi vermemiştir. Turkcell'in bu hukuksuzluğunu kınıyorum ve 90 gün dolduğunda başka bir operatöre geçeceğim.

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Şubat 2016

    Maalesef 06.02.2016 tarihinde Turkcell in beni araması yoktur. Telefonumda da böyle bir bilgi yok, 532 yi aradığımda da bana neden ücret yansıtılmaktadır. Turkcell den kaynaklanan bir problemi çözmek için neden Turkcell'e para ödüyorum. Turkcell Call Center ı aramak ücretlidir. Çok garip.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizi 06.02.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön