18 Nisan 2013

Turkcell Sinyal Seviyesi Çok Düşük!

Denizli ili Merkez ilçesi Bereketli semtindeki, günde 4-5 bin kişinin geldiği Servergazi devlet Hastanesinin birçok bölümünde Turkcell sinyali ya çok düşük yada kayboluyor. Görüşmeler hiç yapılamıyor veya kesiliyor. Üstelik bu durum en az 5 yıldır böyle! 10 ay önce şikayetimi Firmaya ilettim. Gerçekten ilgilendiler. Ancak cevap çok anlamsız ve hala çözüm olmadı. Ölçümler yapılmış, şikayetim doğrulandı. Gelecek dönem planları içine alınmış. Hangi dönem. 5 yıl mı 10 yıl mı? Bu nasıl 4 çeker!

Zeki 19 Okunma

Cevaplar

  • Zeki 27 Temmuz 2013

    Şikayetime çözüm bulunmadı. şimdi Vodafone kullanıyorum. Sinayl kaltesi mükemmel.

  • Zeki 22 Nisan 2013

    Cevap verild. Baz istasyonu için uygun yer yokmuş! Benim önermemi istediler. Ban baz istasyonuzmanı mıyım. Yinde de çevreyi inceleyip bir öneridse bulunacağım. Şikayetvar.com'a teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön