23 Ocak 2014

Turkcell Sınırsız Vınnda Kota Aşım Cezası Gönderdi!

Sürekli kotamı sorgulamam (Turkcell'in kendi sayfasından ve sms'le) ve kotayı aşmam durumunda fazla ödeme yapmayacağım konusunda Turkcell'den çeşitli şekillerde defalarca teyit almama rağmen 93.75 tl+70tl'lik iki fatura (ilk ay için) geldi. İkinci fatura 15 gb kotayı aştığım içinmiş. Çalışma amaçlı kullandığım internetimin hızı düşmesin diye 15 gb'yi aşmadığımı(upload dahil) biliyorum.

İnternet üzerinden bu faturalandırma sistemini alışkanlık haline getirdiğinizi okudum ve sırf annemin hastalanmasına neden olduğunuz için bunun peşini bırakmayacağım. Sorunu çözmenizi rica ediyorum. Bundan sonraki aylarda göndereceğiniz faturalara güvenemediğimden sözleşmemizin cezasız sonlandırılmasını istiyorum.

Beyza 278 Okunma

Cevaplar

 • Beyza'nın Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

  sorunumu çözdüğünüz için çok teşekkür ederim. başını ağrıttığım herkese gösterdiği sabır için teşekkür ederim

 • Beyza 23 Ocak 2014

  sisteminizden ve internet üzerinden 93 tl'lik faturamı ödemek istediğimde sistem onay vermiyor deniyor. ben bu kartı internet ve telefon bankacılığından alışveriş için sürekli kullanırken sizin sisteminiz neden bu hatayı veriyor? insanlar faturasını ödeyemeyip zor durumda kalsın ve yüklü cezalarınızı ödesin diye mi yapılıyor?

 • Beyza 23 Ocak 2014

  evet tarafıma bilgi verildi, Turkcell'in müşterisine "güvenmek" için böyle bir ön ödeme talep etme hakkı sözleşmede yazılıymış :) gelecek faturadan bu tutar düşecekmiş ancak önümüzdeki ay bana 200 liralık bir fatura çıkarıp bunu düştüğünüzde benim yaptığım ödemenin bana hçbir geri dönüşü olmayacak. ben belirsiz bir ödemeye girmedim ki. konuyla ilgili yasal takibi 93 küsur tl'lik faturamı ödeyip başlatacağım

 • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön