03 Haziran 2013

Turkcell Sınırsız Olmayan Facebook!

Şehir dışında net paketim bitince sadece face kullandığım için arkadaşım sınırsız facebook al dedi ve yaptım paket hakkında bilgim yoktu telefonuma yüklediğim uygulamadan giriyordum ve tllerim düştü şikayet gönderdim dediler ki m facebooktan sadece tamam dedim ama her ne zaman nete bağlansam sadece facebook açmama rağmen tllerim düştü ve gün sonunda şaka gibi 1 tlyi geçtiği için birde hediye verildi bu böyle bakiye 0 olana dek devam etti sonrasında uygulamadan da m. facebooktan da girebildim.

Mademki nete para ödedim tam anlamıyla şebeke kaynaklı bağlanamama rağmen neden sınırsız faca hızımdan da düştü şimdide kontör yükledim hem sınırsız face var hem mobil hediyemden gidiyor.

Merve 93 Okunma

Cevaplar

  • Merve07 Haziran 2013

    ilk hafta için evet ama sonrasında m.facebook olmasına ragmen düşüş devam etti bunu kabul etmiyorum..!

  • Turkcell Temsilcisi06 Haziran 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla,

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön