19 Mart 2013

Turkcell Sınırsız Mağduriyet!

Turkcell de''SINIRSIZ İNTERNET''diye sattıkları vınndan aldım.9 gün sonra sms gönderdiler''Satın almış olduğunuz İnternet paketinizin aylık süresi dolmuştur.Paket satın almak için ÜCRETSİZ linke tıklayın.''Linkte tıklayıp ücretsiz düşüncesiyle joker paket alıp kullanıyorsunuz ve ay sonunda faturayı ödemek zorunda kalıyorsunuz .Birincisi SINIRSIZ adı altında sattıkları paket aslında 15 gb kotalı paketmiş.!İkincisi ise ÜCRETSİZ'den kasıtları linke tıklamak ücretsizmiş !Bu kelimeler kasıtlı kullanılarak insanları nasıl SINIRSIZ mağdur edebilir ve nasıl ÜCRETSİZ kazanç sağlayabilmek için özenle seçilmiştir.

Tonguç 42 Okunma

Cevaplar

  • Tonguç 20 Mart 2013

    ÜCRETSİZ paket kısmına ise hiç değinmemişsiniz yaptığınız kücük ali cengiz oyununun farkında olarak.Ve de en önemlisi bu bilgilendirmeleri taahatütlü vınn aldıktan sonra değilde ; almadan önce kullanıcılarınıza yapsanız da bizde dürüstlüğünüzden ,şeffaflığınızdan ve 1.sınıf kurumsallığınızdan emin olabilsek..!

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Sınırsız tekliflerde adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB'a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps'e, düşürülmektedir. Paket içerikleri ve ücretlendirme konusundaki bilgilere web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/sayfalar/turkcell-3g-vinn-kampanyasi-yeni.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön