20 Ocak 2014

Turkcell Sınırsız İnternetin Hız Sorunu Var!

30 küsür lira verip Turkcell 2 GB sınırsız internet alıyorum ve 3 aydır 2 gb bitince hızım bırakın 0.96 kb'e düşmeyi 0.1'e bile yaklaşamıyor. Müşteri hizmetlerini onlarca kez aramama rağmen hiçbir şey yapılmadı. Örneğin denilen "Bulunduğunuz bölgedeki yoğunluktan dolayı olabilir denildi, ha ben ne New York ne de Tokyo'dayım, Kayseri'deyim cevabını verince telefonunuzla ilgili bir problemdir denildi ve ben de hattımı çıkarıp kardeşimin telefonunda denedim ve gene aynı hüsran. Hattım h+ çekiyor, daha internet almam Turkcell'den!

Şahin 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön