31 Ekim 2016

Turkcell SimClub Üyeliği Bilgim Dışında Yapılmış.

Turkcell tarafından bilgim dışında SimClub üyeliği yapılmıştır. Herhangi bir şekildi sözlü, yazılı talebim olmaksızın gerçekleştirilen ve haksız kazanç gayesi güdülen işbu aboneliği iptal ettirdim. Tarafımdan kesilen ücretin derhal iade edilmesini, aksi halde bilgim dışında yapılan hukuk dışı bu işlemleriniz nedeniyle yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Ali 133 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Spor Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön