16 Eylül 2016

Turkcell SimClub Aboneliği Yaptı!

Ben hiçbir abonelik onayı vermediği halde Turkcell SimClub sinema keyfi diye abone yapılmış. Sanal ortamda çıkan bir açılır pencereden kurulmak için herkesin yaptığı gibi gitsin diye o anda o pencereyi kapatacak butona tuşluyorsunuz ve bilmeden hiçbir hizmet almadan abone yapılıyorsunuz. Turkcell bu işe bir son vermeli. Böyle bir abonelik yapma şekli olmaz. İnsanlar farkında bile değil ve ne hizmet aldığını da bilmiyor. Turkcell bu işten vazgeçmeli ya da doğru düzgün bir abonelik prosedürü uygulamalı.

Fuat 247 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.09.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön