26 Ağustos 2014

Turkcell Sim Kartı Cihazımın Soketini Kırdı.

Vodafone'dan 4 hattımızı Turkcell'e taşıdık keşke taşımasaydık. Taşıma işlemi sırasında tarafımıza verilen hatlar yap-boz şeklindeydi ve akıllı telefon uyumlu idi. Telefonun içine sokulunca hatlar 3 parçaya bölündü ve ana gövde telefonun sim okuma chplerine takılarak dişleri kırdı.

Tamirciye getirdiğimde bunun gibi birçok telefonun aynı arızayı verdiğini ve parça bulamayacağını bildirdi. Turkcell ise yaptığı hatların arkasında durmayarak müşteri zihniyetini gösterdi. Turkcell'i tüketici mahkemesine vererek bilirkişi mağfiretiyle uğrattığım zararı ödettireceğim ve tüm hatlarımı geri taşıyacağım.

Ferdi 1.904 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi 30 Ağustos 2014

    arkadaşlar Türkcell sadece çok üzgünüz haklısınız sizi üzdüğümüz için özür dileriz. Yaptıkları tek şey bu ama sorunu çözmeye gelince yapacağımız bir şey yok Türkcell'den hizmet almayıp vodofone geçeceğim bunların yaptığı meslek ahlakına sığmaz.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 29.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize simkartlar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden,www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön