09 Mayıs 2013

Turkcell Sim Kart Yenileme Ücreti!

08. 05. 2013 tarihinde Turkcel kampanyasını kullanarak aldığım Blackberry 9800 telefon "SIM not allowed" hatası verdi. Birkaç denemede hatanın sim karttan kaynaklandığı ve sim kart değişmini 16 lira olduğu bir TİM tarafından belirtildi. Numara taşımanın ücretsiz olup üzerine de kampanya verildiği, 10 seneye yakın abonesi olduğum firmanın bu işlem için bu kadar ücret talep etmesine razı değilim. Yeni hat almak istesem aynı operatör ücretsiz hat veriyor!!! Şu anda operatör değiştirmek için araştırmalar yapıyorum. Bu ücreti hiçbir koşulda ödemeye niyetim yok. Buraya da bu uygulamanın tekrar gözden geçirilmesi için yazıyorum. Umarım yardımcı olurum!

Bircan 3.825 Okunma

Cevaplar

  • Bircan 09 Temmuz 2013

    Telefonumu kullanmak için mecburen SIM kart aldım ve ücreti ödedim. Ardından Turkcell merkezinden aradılar ve durumu açıklamaya çalıştılar. Mağdur etmek istemediklerini ve bundan sonraki olumsuz durumları önlemek için şikayetimi anladıklarını ve durumu düzeltmeye çalışacaklarını bildirdiler. Umarım gelişme kaydedilir.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön