06 Ağustos 2015

Turkcell Sim Kart Yenileme Talebim Gerçekleştirilmedi.

Maltepe Park Turkcell şubesine gittim sim kartımda arıza olduğundan sim kartımı yenilemek istediğimi söyledim önce kasaya yönlendirdiler. Sim kart almamı söylediler sim kart aldıktan sonra bir temsilci ben işlemi yavaş yapıyorum daha hızlı yapan arkadaşım yapsın diyerek sıra olan temsilciye yönlendirdi. Şirket evraklarımı istediler ve kaşe sordular evrakları teslim ettim, kaşe kullanmadığımı söylediğimde kaşesiz işlem yapmadıklarını söylediler ilgisiz ve lakayt tavırları da cabası. Şirket sahibi olmama ve yanımda imza sirkülerim olmasına rağmen kasten işlem yapılmadı. Yasada kaşe kullanma zorunluluğu yok. Turkcell her geçen gün kendini bozuyor.

Seyit 272 Okunma

Cevaplar

  • Seyit10 Ağustos 2015

    Turkcell'den konuyla alakalı kimse beni aramadı.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 07.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön