Turkcell Sim Kart Hatasına Müdahale Etmiyor.

Yılmaz B. |

Turkcell iletişim merkezinden almış olduğum kontörlü hattın sim kartı telefona taktığımda çalışmıyordu. Turkcell çağrı merkezini aradığımda beni hattı aldığım yere yönlendirdiler. Fakat hattı aldığım yere gittiğimde hiç benden kaynaklanan bir hata olmamasına ve yeni sim kart olmasına rağmen benden yine ücret talep ettiler ve bu sorun hususunda hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. 39 lira vererek satın aldığım hat bozuk çıktı ve Turkcell iletişim merkezi sonuna kadar hatalı bu soruna son derece duyarsız yaklaşması üstüne birde benden 19 lira ekstra ücret talep etti kendi hatalarını düzeltmek için. Turkcell'in marka değerine son derece zarar veren bu duruma derhal Turkcell'in müdahale etmesi gerekiyor!

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  09:59

  Müşterimiz ile 12.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize SIM Kart değişikliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Ağustos
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.