08 Mart 2013

Turkcell Sim Kart Hatası!

İki hafta önce Perşembe günü (21. 02. 2013) Rize bayinize hattımı taşımak için gittim. Özel olarak durumu mu belirttim. Ertesi günü İstanbul'a gideceğimi bu yüzden tüm işlemlerimi yapabilecekler ise hattımı taşıma işlemlerini yapmalarını istedim. Yapabileceklerini söyleyip işlemi gerçekleştirdiler.

Bir hafta sonra mesaj geldi yeni hattımı takmam için (04. 03. 2013) ancak sim kart tanımı yapılmadığı için açılmadı. İstanbul'da bir bayinize giderek bilgi almak istedim. SIM kartımın tanımlı olmadığını ve yeni SIM kart için 12 TL ücret talep ettiler. Sizin Rize bayinizin yaptığı hata yüzünden ben neden 12 TL ödemek zorundayım. Ücretsiz olarak yeni SIM kart talep ediyorum.

Onurcan 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimiz ile 09.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bayi şikayeti hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön