13 Ocak 2016

Turkcell Sim Kart Değişikliği...

Sim kartımın küçük sim kart ile değiştirilmesi gerekiyor. Hazır kart kullanıyorum, hattım anneannemin üstüne ve kendisi vefat etti. İzmir GöztepeTim'e defalarca gittim, küçük sim alabilmem için veraset ilamının olmazsa olmaz olduğunu, böylelikle numara devri yapılabileceğini söylüyorlar.

Bugün bütün günüm nüfus müdürlüğü, noter ve adliyede sürünerek veraset ilamı çıkarmakla geçti. Fakat TİM'e götürdüğümde artık bu koşulun geçerli olmadığını veraset ilamı olsa da hattın devrinin söz konusu olmadığını hattımı iptal etmem gerektiğini söylediler. Üstelik hiç yardımcı olan ya da çözüm üreten bir tavırları yoktu. Hattın tarafıma devri konusunda yetkililerden çok acil dönüş bekliyorum.

Müge 89 Okunma

Cevaplar

  • Müge17 Ocak 2016

    Sorunum çözülmedi, bu kadar zor bir şey değildi. Yardımcı olmadığınız için farklı bir operatöre geçiş yapacağım. Yıllarca kazığınızı yedik, küçücük bir sorunu çözemediniz!

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 15.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize veraseten devir süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön